טרקטורוני דישון
דישון, גליל עליון | 04-6997758

ימים ושעות פעילות:

ראשון עד שישי בתיאום טלפוני בלבד

פתח תפריט משנה

טרקטורוני דישון

טרקטורוני דישון – האתר המוטורי הגדול והוותיק ביותר בישראל!!!

ל”טרקטורוני דישון” (בגליל העליון) למעלה מ-20 שנות ניסיון בענף. החברה ידועה בסטנדרטים הגבוהים שלה עליהם היא שומרת גם בצי הרכבים שלה, גם בכוח האדם שהיא מעסיקה וגם באיכותם של מסלולי הטיול עצמם.
טרקטורוני דישון מציעים אין ספור הרפתקאות, חווית נהיגה אקסטרימית על גבי רכבי שטח חדישים בגליל העליון, עמק החולה ורמת הגולן.
 טיולי שטח ב-RZR חדישים ומדהימים. טיולים בדרגות קושי שונות. 

טיולי החורף של טרקטורוני דישון:
לחוויה אתגרית סוחפת באמת, חברת טרקטורוני דישון מציעה לכם להיכנס לחליפות סערה, מגפיים אטומות, לשתות קצת תה חם עם עוגיות, לעלות על הכלי ולצאת אל השטח לחוות את האקסטרים האמיתי עם מסלולים בקרן נפתלי, עמק החולה, בקעת קדש, רמת הגולן ואיך לא – נחל דישון שהופך לחוויה של ממש תודות לתנאי השטח המיוחדים שלו.

אז מה אפשר למצוא אצלנו?!
• צוות מקצועי – כל המדריכים של טרקטורוני דישון הוכשרו במיוחד להדרכת מסלולי הטיולים של החברה, כולם מדריכים ונהגים מנוסים עם ידע עשיר ומגוון על כל הסביבה, הנכם נוהגים וצוות טרקטורוני דישון ידאג לכל היתר כולל ידע גיאוגראפי והיסטורי עצום וכיבוד קל וטעים.
• מבחר רכבים חדישים – בין היתר תוכלו למצוא אצל טרקטורוני דישון כלי שטח דו מושביים, רייזרים RZR , ריינג’רים וג’יפים מיוחדים לליווי. כולם רכבים חדישים ביותר במצב מכני מעולה.
• בטיחות – טרקטורוני דישון היא חברת הטרקטורונים היחידה הפועלת תחת רישיון עסק. כל הרכבים בחברה מבוטחים ביטוח להשכרה.
• אירועים מיוחדים – במקום פועל משרד הפקות מנוסה ומקצועי המתמחה בארגון ימי כיף וימי גיבוש לועדי עובדים, מפעלים וחברות כמו גם סדנאות מיוחדות.
• שירותים נוספים – צוות המקום ישמח לסייע לכם בכל דרך כמו למשל המלצות על צימרים באזור, הנחות משתלמות למסעדות ואטרקציות באזור כולל מכירת כרטיסים משולבים ועוד.

הטיולים שלנו מתאימים לכל ימות ועונות השנה – פרטים ותיאום בטלפון: 04-6997758

אז לא לשכוח להביא רישיון נהיגה בתוקף ולבוא במצב רוח טוב…

טיולי טרקטורונים בדישון, הרבה יותר מסתם טיול.

מיקומנו: מושב דישון, גליל עליון.

 

מפת האזור:

טרקטורוני דישון - דישון, גליל עליון | 04-6997758