באלגן יגור
יגור, ליד נשר בדרך לחיפה | 04-9848989

ימים ושעות פעילות:

א'-ה':

מחודש מרץ פתוח בימים ראשון, שלישי, שישי ושבת. בחגים ובחופשות פתוח כל יום.

פתח תפריט משנה

באלגן יגור

“באלגן” – פארק שעשועים מגוון בקיבוץ יגור ליד חיפה – יש לוודא אם פתוח בטלפון 04-9848989

באלגן ביגור הוא מקום ייחודי ביכולתו לשלב פעילות מגוונת לכל הגילאים בהתאם לאופיו ורצונותיו של כל ילד החל מהשתוללות והוצאת מרץ, דרך משחקי שולחן ומשחקי מחשב וכלה בפינות שקטות לגדולים וקטנטנים.

פארק השעשועים באלגן שבקיבוץ יגור הוא הגדול מסוגו בצפון הארץ. הפארק ממוקם למרגלות הכרמל, בקרבה ליציאה הצפונית מכביש 6. מיקומו המרכזי של הפארק מאפשר לשלב את הבילוי המשפחתי גם עם טיול בצפון, כמו למשל מגוון מסלולי טיול רגליים אשר נקודת הסיום שלהם מתרכזת בדיוק בפארק.

הפארק פועל תחת התפיסה של בילוי מגוון, לכלל התא המשפחתי, וכולל אטרקציות ב- 32 מתקנים והפעלות שונות.

מחשבה רבה הושקעה בתכנון אופי הפארק כך שבעידן בו מרבית הילדים מעבירים את זמנם אל מול מסכי הטלוויזיה והמחשב באלגן מספק לילדכם חוויה ייחודית ומהנה, כמו גם כזו המפעילה את הילדים מוטורית. בניגוד לפארקים רבים אחרים, בהם מרבית המתקנים פאסיביים, בבאלגן מאמינים כי בילוי מהנה יכול להיות גם בריא. המקום מותאם לפעילות מגוונת בהתאם לאופיו ורצונותיו של כל ילד וגיל: החל ממשחקיית פעוטות, קליעה אתגרית, זירת קרבות תותחי ספוג, התנסות ראשונה בנהיגה במסלול קרטינג מקצועי, ועד מפגש מרתק בפינת החי, עם מגוון חיות. במרכז הפארק נמצאים מזנון ופינות ישיבה להורים, מיקומם מאפשר תצפית על כל אזורי המשחקים בפארק, כאשר בסמוך לו ניתן למצוא גם פינות חמד מסודרות לפיקניק וצליית בשר על האש. 

כל חלקי הפארק מוצלים ומגודרים וכוללים גם אזור משחקייה ממוזג. האתר מתאים גם לימי פעילות של חברות, בתי ספר ומוסדות.

פארק באלגן מציע חבילת יום הולדת מקפיצה במיוחד בה החברים נהנים ומשחקים בזמן שההורים יכולים להתרווח לאחור בכיסאות וילד יום ההולדת חוגג ומאושר.

חבילת יום ההולדת הבסיסית כוללת: שימוש חופשי במתקני הפארק, שולחן יום הולדת מקושט וכיסא מקושט בבלונים לבעל/ת השמחה, הזמנות מהודרות ע”פ מספר החוגגים, כיבוד קל (3 סוגי חטיפים) וכניסה חופשית למבוגרים (מעל גיל 15).
ישנה אפשרות להוסיף לחבילת הבסיס מפעילה לטקס יום הולדת, עם כל החברים (בתוספת תשלום).

נשמח לראותכם אצלינו בפארק בקרוב.

עקב קירבתו הגיאוגרפית לשמורות הטבע של הכרמל ולשביל ישראל, מאפשר הביקור בפארק שילוב מרתק עם מסלולי טיול בחיק הטבע, ההופכים כל ביקור באזור לחגיגה של ממש.
כרטיסים מוזלים לבאלגן יגור ניתן לרכוש אונליין באתר צ’ופרים פלוס המאובטח בקישור זה: באלגן יגור

מפת האזור:

באלגן יגור - יגור, ליד נשר בדרך לחיפה | 04-9848989