ספא הדרים – חבילות ספא

שלח פנייה לבעלי הצימר

מחירים לחבילות ספא:

 

ריח התפוז

בחדר טיפולים – בהגעה מיצים סחוטים מהמשק וכיבוד קל. 60 ד’ עיסוי גוף משולב: עיסוי שבדי עם אלמנטים של שיאצו, תאילנדי ,רקמות עמוק ,עיסוי כפות רגליים ועיסוי קרקפת. קפה או תה צמחים – חופשי נעלי ספא במתנה

מחיר ליחיד – 260 ₪  
מחיר לזוג  –  520 ₪  

ארוחת בוקר / צהריים / ערב 65 ש”ח לסועד.

60 דק’ רכיבה בשטח 175 ש”ח לרוכב. לחבילות זוגיות אנו ממליצים להוסיף  100 ש”ח לאדם, ולקבל: עוד 30 ד’ של עיסויים הכוללים גם  טיפול יופי לכל אחד!!
* חווית הספא תיהיה מושלמת.

ריחות הדרים

בחדר טיפולים – הטיפולים במקביל בהגעה: מיצים סחוטים מהמשק וכיבוד קל. – 60 ד’ של עיסוי גוף משולב: שבדי עם אלמנטים של שיאצו, תאילנדי ,רקמות עמוק ,עיסוי כפות רגליים ועיסוי קרקפת. -סאונת אדי אקליפטוס וג’קוזי חיצוני מקורה ומחומם או ג’קוזי פנימי ואמבט שמנים ומלחים. תאורת נרות ומוזיקת עולם. -שמפניה איטלקית ,שוקולדים בלגיים , קפה/תה צמחים חופשי -נעלי ספא במתנה

מחיר ליחיד  – 450 ש”ח
מחיר לזוג    – 650 ש”ח

ארוחת בוקר / צהריים / ערב 65 ש”ח לסועד. 60 דק’ רכיבה בשטח 175 ש”ח לרוכב.

לחבילות זוגיות אנו ממליצים להוסיף  100 ש”ח לאדם, ולקבל: עוד 30 ד’ של עיסויים הכוללים גם  טיפול יופי לכל אחד!!
* חווית הספא תיהיה מושלמת.

מבצע  קיץ:  אותה החבילה עם 50 ד’ עיסויים וארוחת בוקר/צהריים/ערב ב 680 ש”ח בלבד!!! 
צלצלו אלינו 08-9358885 מספר המקומות מוגבל.

ריחות הפריחה

בצימר-ספא  פרטי מדהים ל 3 שעות – הטיפולים בצימר, במקביל  האחד ליד השניה. -בהגעה: מיצים סחוטים מהמשק וכיבוד קל.

– 60 ד’ עיסוי גוף משולב: עיסוי שבדי עם אלמנטים של שיאצו, תאילנדי ,רקמות עמוק ,עיסוי כפות רגליים ועיסוי קרקפת – ג’קוזי פנימי כפול ואמבט שמנים ומלחים, סאונה אישית – ללא הגבלה. תאורת נרות ומוזיקה רומנטית. – שמפניה איטלקית, שוקולדים בלגיים, פירות העונה, קפה או תה צמחים בצימר.

מחיר לזוג   –  850 ₪ (כולל ארוחת בוקר/צהריים/ערב 980 ₪ )

אנו ממליצים לכם להוסיף 100 ש”ח  בלבד לאדם  ולקבל: עוד 30 ד’ של עיסויים הכוללים גם טיפול יופי לכ”א* !!! ואת הצימר ל 4 שעות!  החוויה לא תישכח.

בריזה לילית

בצימר-ספא  רומנטי מדהים – כל הלילה שלכם -בהגעה מיצים סחוטים מהמשק וכיבוד קל. – 90 ד’ עיסוי משולב: עיסוי שבדי עם אלמנטים של שיאצו, תאילנדי ,רקמות עמוק ,עיסוי כפות רגליים עיסוי קרקפת ומתנת הספא טיפול יופי לשניכם. – בצימר שלכם :ג’קוזי כפול ,אמבט שמנים ומלחים, סאונה אישית – ללא הגבלה! תאורת נרות ומוזיקה רומנטית. – שמפניה איטלקית, שוקולדים בלגיים, סלסלת פירות העונה. – קפה או תה צמחים – חופשי  בצימר. – ארוחת בוקר כפרית  בספא. – נעלי ספא במתנה .

מחיר לזוג  – בימים א’-ד’ – 1390 ש”ח, בימים ה’-ו’ – 1490 ש”ח.

* ניתן לקבל צימר ללילה ללא טיפולים:  
בימים א-ד 920 ש”ח בלבד.  
בימים ה-ו 1020 ש”ח בלבד.

מחירים

ט.ל.ח