משחקיות

משחקיות הן עולם ומלואו לילדים ולהוריהם.

משחקיות הן אטרקציה נבחרת לילדים שלעולם לא נס ולא ינוס ליחה. הן הפתרון המושלם בתור אטרקציה לפעוטות שלא דורשת יותר מדי תכנון או התארגנות מראש.

ואם בעבר משחקייה היתה מקום בו היתה נדנדה עם כדור , היום תמצאו שמשחקיות לילדים הפכו להיות גן עדן רב פעלים ופעילויות לילדים.

טווח הגילאים של ילדים המגיעים למשחקיות נע בין הגיל הרך ממש עוללים רכים שזוחלים להם ברחבי פעלטון מתגלגלים ונכנסים ויוצאים במבוכים רכים ונעימים המתאימים במדוייק לגילם , לבין אלה שפיתחו מיגוון רחב יותר הנותן מענה לילדים בגילאים גדולים יותר ואפילו עד גילאי 10 ו-12.

משחקיות כשמן כן הן – מקום למשחק .

במשחקיות תמצאו תמיד שלל צבעים מרקמים ותחומי עניין לילדים בגילאים שונים ולכולם מטרה אחת , להנעים את זמנו של הילד בצורה יצירתית , מפתחת חושים ועניין , תוך שמירה קפדנית על בטיחות ומתן רוגע ושקט ושלווה להורים המביאים את היקר להם מכל למשחקייה .

משחקיה תעניק לילדים שעות של משחק , הנאה  והנעה  ..

תעודד את הילדים לנסות, להעיז , לשחק , לחשוב על פתרונות  תוך שמירה והקפדה על מותר ואסור .

בכל משחקיה תמצאו את ההורים יושבים באזור המיועד להם מתענגים על אושר ילדיהם מתמוגגים מעשייתם תוך שתיית כוס קפה

ושיחה עם חברים. וישנם תמיד אותם הורים אשר נהנים מהמשחקיות לילדים וחויים כמו בשירו של מתי כספי מילדותם השניה תוך משחק הנאה ובילוי איכותי עם ילדם.

משחקיות לילדים ולפעוטות תמצאו מפוזרות ברחבי הארץ .

במתנסים , קניונים , אולמות מיוחדים , בחגים ואירועים מיוחדים תמצאו משחקיות נפרסות בלב פארקי שעשועים , אזורים המיועדים ל פיקניקים ועוד .