טיולי סוסים

טיולי רכיבה על גבי סוסים הפכו בשנים האחרונות לאחת האטרקציות המלהיבות והקסומות ביותר במסגרת ארגון טיולי שטח לזוגות, קבוצות ומשפחות. אנחנו באתר צ’ופרים, ריכזנו עבורכם את חוות הרכיבה המובילות ביותר ברחבי המדינה, וכל זאת , על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מחוויה קסומה, מהנה ומאתגרת.

טיולי סוסים, בדומה לטיולי שטח אחרים המתקיימים באמצעות רכיבה על אופניים, טרקטורונים או ג’יפים, מאפשרים גם לכם ליהנות ממפגש מרתק של נוף וטבע, ובעיקר מאפשרים לכם להכיר מקרוב את החיה הנפלאה עליה אתם רוכבים.

טיולי סוסים –למי זה מיועד?

בניגוד לדעה הרווחת, טיולי סוסים מיועדים לכל אחד ואחת מכם, בין אם אתם מיומנים בפעולת הדהירה, ובין אם אתם חסרי כל ניסיון בנושא. טיולי סוסים המוצעים לכם על ידי החוות השונות המופיעות באתר צ’ופרים, מאפשרים לכם ליהנות מהיצע נרחב של מסלולים, שבחלקם מתבצע הטיול בעזרת מדריכים מקצועיים המלווים אתכם צעד אחר צעד במהלך הדהירה.

כמו כן, טיולי סוסים מאפשרים לכם ליהנות מרמות קושי משתנות של מסלולי הטיול, החל מטיולי רכיבה קצרים באזור בו ממוקמת החווה ועד לטיולי שטח בני מספר ימים המיועדים בעיקר לחובבי רכיבה מקצועיים. חוות הרכיבה השונות, מעמידות לרשותכם מגוון נרחב של מסלולי טיול, החל מטיולים מאתגרים באזורים ההרריים של הצפון והגליל ועד לטיולי רכיבה בחופי הים לאורך כביש החוף.

במהלך טיולי הרכיבה החווייתיים תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של פעילויות ואטרקציות המיועדות לכל המשפחה, החל מקטיף דובדבנים בצפון, דרך קיום ארוחות שטח באווירת בוקרים ועד לטיולי רכיבה המשלבים בתוכם ליווי עדרי בקר וצאן בדרך אל האחו.

בחלק גדול המחוות המופיעות באתר צ’ופרים, תוכלו ליהנות ממסלולי טיול המיועדים לרוכבים מתחילים. במסגרת זו תוכלו ליהנות מלימודי רכיבה וממסגרות שונות של רכיבה טיפולית הנעזרת בסוסים ככלי טיפולי בילדים ומבוגרים כאחד.

זה הזמן לחבוש כובע בוקרים על ראשכם, לעטות מעיל בוקרים על גופכם, ולצאת לחוויה מאתגרת, קסומה ומלהיבה, במסגרת טיולי סוסים המתקיימים בכל רחבי המדינה. כמו כן, תוכלו ליהנות ממגוון הנחות והטבות המוצעות לכם בחלק מחוות הרכיבה המופיעות באתר.