טיולי אופניים

נמאס לכם מרעשי המנוע המטרטרים? נמאס לכם מ-“ענני האבק” הנוצרים כתוצאה מרכיבת שטח מהירה על גבי כלי רכב ממונעים?
רוצים ליהנות מטיולי כיפי, פסטורלי ומהנה בחיק הטבע?
זה הזמן לרדת מהרכב ולעלות על האופניים…

טיולי אופניים הפכו בשנים האחרונות לטרנד הכי “ירוק” בענף טיולי השטח המאורגנים המוצעים לכם בכל רחבי הארץ.

אנחנו באתר צ’ופרים, ריכזנו עבורכם רשימה של כל מסלולי טיולי האופניים הכי מרתקים והכי מהנים שיש במדינה, וכמו כן, ארגנו עבורכם הנחות והטבות משתלמות במגוון נרחב של אטרקציות ופעילויות אותן תוכלו ליישם במהלך טיולי האופניים המשותפים שלכם.

טיולי אופניים – למי זה מיועד ?

 

טיולי האופניים המתקיימים במסגרת טיולי שטח, מיועדים לכל אחד ואחת מכם, בין אם אתם חובבי רכיבה מקצוענית וספורטיבית, ובין אם אתם מעוניינים לקיים את טיולי הרכיבה על גבי האופניים לשם החוויה בלבד. ברחבי הארץ, תוכלו ליהנות ממסלולי שטח ברמות רכיבה משתנות, המיועדות לכל אחד ואחת מכם, מרוכב האופניים החובב ועד לרוכב האופניים המקצועני.

כמו כן, טיולי אופניים מאפשרים לכם ליהנות מחוויות משתנות אותן ניתן לחוות במסגרת האטרקציות וההפעלות המשתלבות במהלך הטיול.

אטרקציות כגון: ביקור באתרי מורשת ונקודות תצפית, הכנת ארוחות בתנאי שטח, הדלקת מדורות וישיבה קבוצתית סביב האש ועוד מגוון של פעילויות המותאמות באופן אישי לאופי משתתפי הטיול.

טיולי האופניים המאורגנים מתקיימים על ידי חברות מנוסות בתחומן, היודעות להתאים את אופי המסלול, רמת הרכיבה ואופי פעילויות השטח, בהתאם לגיל משתתפי הטיול, מטרות הטיול ואופיו. ברוב המקרים, מארגני הטיול דואגים לספק לכם אמצעי רכיבה איכותיים ומקצועיים, החל מזוגות אופניים מקצועיים, דרך משקפי מגן וקסדות ועד להלבשת רכיבה התואמת את אופי הטיול שלכם.

 

במידה וגם אתם רוצים לצאת למרחבי הטבע וליהנות מכל רגע (בלי לשמוע את טרטורי המנוע ומבלי להיות מכוסים באבק), במידה וגם אתם רוצים ליהנות מחוויה משפחתית פסטורלית המאפשרת לכם ליהנות גם מהדרך וגם מהחוויה המשותפת, זה הזמן להכיר מקרוב את מגוון מסלולי הטיול המוצעים לכם במסגרת טיולי אופניים באתר צ’ופרים,.בין היתר תוכלו ליהנות גם מהנחות והטבות אטרקטיביות במסגרת הקופונים הבלעדיים המוענקים רק לגולשי האתר.