חוויה בגשר

חווית נהריים בגשר
חוויה ערכית קלילה ומרתקת של טבע, נוף מורשת והיסטוריה 

קחו עצמכם לעמק הירדן דרך מעיינות ונופים קסומים עד שתגיעו לקיבוץ גשר , אתם מוזמנים להתאהב מפיתוח תיירותי של ערכי הטבע בשילוב מורשת היסטוריה ונוף מאלף!נשמע קצת כבד אולי , אז זהו שלא! חוויה קלילה מרתקת לכל המשפחה. מה יש בגשר? מה לא! – סיורים מודרכים בשילוב שחקנים בדמויות מן העבר, מייצגים אורקוליים מרהיבים וחווייתיים , מרחבי דשא וצל, מתקני משחק לקטנטנים. הדף קצר מלהכיל את מגוון הפעילויות , בחרתי עבורכם רק שלוש , אתם מוזמנים להתלהב , להניע ולהגיע .

חווית נהריים
דגם גדול וחדשני, הממחיש את פעולת מפעל החשמל ההידרואלקטרי בנהריים. בדגם מערכת דינמית ומוחשית של סכרים, זרימת מי נהרות, טורבינות וגנרטורים מחוללי זרם. חווייה של צלילים, מיצגים אורקוליים ומשחקי צבע מרהיבים.

טיילת גאון הירדן
שביל הגישה אל הירדן, שלושת הגשרים והחאן הקדום – המקום היחידי לאורכו של הירדן הדרומי המתפתל לאורך 200 קילומטר מאגם הכנרת ועד ים-המלח, המאפשר גישה עד גדת הנהר.
מסלול סיבובי קצר ונוח להליכה.
הטיילת מקיפה את חומות החאן הממלוכי מן המאה ה- 14 שנבנה על דרך המסחר החשובה שחצתה כאן את הירדן אלפי שנים, ומאפשרת ליהנות מקירבה לגדת הירדן הטבעית.


“אגדת לחם” (כשר) 
סדנאות אפייה מהנות לקבוצות ולמשפחות בהזמנה מראש

ניחוחות וטעמים של לחמים כפריים ומגוון עשיר של עוגיות ביתיות מייצור מקומי.
תנור לבנים היסטורי, מקורי בן למעלה מ-80 שנה שופץ ומופעל במקום. התנור ששימש את חברי קיבוץ גשר נבנה בשנות ה-20 ונהרס בקרבות מלחמת העצמאות. במקום ניתן לרכוש תוצרת חקלאית מן המרחב הכפרי ומיישובי הסביבה: דבש, סילאן, שמן זית, ריבות ביתיות, תבלינים ועוד…
* “אגדת לחם” פעילה בימים א’-ה’

שעות פעילות:
ימים א’-ה’: 10:00-16:00.
ימי ו’ וערבי חג: 09:00-14:00
מומלץ לתאם לפני הגעה: 04-6753336