ג’ימבורי

כפי שלבטח יעיד כל הורה והורה אחד הכוכבים הבוהקים ביותר בעולם האטרקציות הישראלי הוא ללא ספק הג’ימבורי.

מה זה בעצם ג’ימבורי?

ג’מבורי הוא עולם שלם שנוצר במיוחד עבור ילדים ונועד לגרות להם את כל החושים ולספק להם מקום לחקור, לגלות, לשחק, ליהנות, להכיר ילדים אחרים ובקצירו לבלות. בדרך כלל מתחמי ג’מבורי הם מתחמים צבעוניים ביותר וכוללים משחקיות, בלונים, מתקני טיפוס שונים, הפעלות יצירה, גילגול וזאת רק החבילה הבסיסית. ישנם המון מתחמי ג’מבורי שמציעים גם חדרים סגורים וממוזגים, אפשרויות לערוך אירועים חגיגיים כמו ימי הולדת כולל הופעה של ליצנים, קוסמים ועוד.

טיפים ועצות לבחירת ג’מבורי

כהורים וודאי נחשפתם כבר לכל מיני אכזבות עם הילדים, מפעיל שלא הצליח להפעיל, ליצן שלא הצליח להצחיק, צעצועים יקרים שניקנו בלי לבדוק תווי תקן וכיוצא בזה. אתם יכולים לדמיין עד כמה מתסכל יכול להיות לגלות שהמתחם בו תכננתם לבלות יום שלם לא באמת יכול להעסיק אתכם ולו שעות בודדות אם בכלל, תהה הסיבה אשר תהה לא מדובר כאן במשהו נקודתי אלא ביום שלם שצריך לתכנן מחדש על המקום. בדיוק בכדי למנוע את המצב הזה אספנו עבורכם רשימה של טיפים ועצות שיכולים לעזור לכם לבחור ג’מבורי איכותי שמתאים לכם ב-100%

* הדרך הקצרה ביותר אל ג’מבורי שעונה על כל הדרישות שלכם היא ללא ספק המלצה חמה מהורים שאתם מכירים, חברים, קרובי משפחה, עמיתים לעבודה וכל אדם אחר שאתם סומכים עליו. אם החלטתם לקחת את הילדים ליום שכזה שתפו את הסביבה הקרובה אליכם ונסו לדלות מידע מכמה שיותר אנשים, לכו תדעו מי יוכל להיות המפתח שלכם לחוויה קסומה עם הילדים.

* במידה והסביבה שלכם לא הניבה תוצאות וודאיות מידי תמיד תוכלו לפנות אל רשת האינטרנט ולראות מה היא מציעה מבחינת מידע בנושא. בקרו בכמה אתרים, נסו לראות אם יש מקום לביקורת מהגולשים או איזה סולם דירוג כלשהו, נסו באותה הזדמנות לבחון מה מציעים המתחמים השונים, מה העלויות וכול פרט אחר שיכול לסייע לכם בהמשך.

* לאחר שהתחלתם להכיר את האפשרויות שלכם הגיע הזמן להיסגר על מה אתם רוצים, מה חשוב לכם בג’מבורי? האם אתם מאלה שחייבים חדרים ממוזגים? אולי אתם רוצים איזור לילדים ואזור ניפרד לתינוקות? באיזה חלק של הארץ אתם רוצים לבלות? מה הוא טווח המחירים שמתאים לכם? עם מסעדה או בלי? כל אלה הן שאלות שרצוי שתענו עליהן לפני שאתם בוחרים סופית