ימים ושעות פעילות:
בכל ימות השבוע בין השעות 9:00-15:00 בתאום מראש.

יקב בוטיק דנז


גוש חלב (ליד הר מירון)
050-9697832
10 - 1 מתוך 35 תמונות
הצג עוד תמונות
יקב בוטיק דנז
יקב בוטיק דנז
יקב בוטיק דנז
הבא
הקודם

מרכז המבקרים של יקב דנז בגליל העליון - חוויה קולינארית משכרת!


במרחק נסיעה קצר מצפת ובפאתי היישוב ג'יש (גוש חלב) שבגליל העליון, ממתינה גם לכם חוויה קולינארית משכרת במרכז המבקרים של יקב דנז, יקב מסורתי המתמחה בייצור ערק, יין ובירות בטעמים מיוחדים. ביקב דנז הממוקם ביישוב היחידי בישראל שרוב תושביו הם נוצרים-מארונים, מושם דגש רב של שיטות ייצור ביתיות המבוססות על פירות בגידול טבעי ואורגני ללא ריסוס וללא מזהמים.


תוצרת היקב כוללת בתוכה ערק בשיטה ביתית זחלאווית-מסורתית, יין מובחר ובירות בטעמים מיוחדים כגון: שוקולד-קפה, פסיפלורה ופלפל. בצמוד ליקב פועל מרכז מבקרים המאפשר לכם ליהנות מחוויית אירוח אותנטית ומסורתית בהתאם למורשת הנוצרית-ארמית של תושבי המקום. במרכז המבקרים תוכלו ליהנות ממתחם ממוזג ומעוצב באווירה אותנטית, ובו בנוסף למוצרי היקב ותערוכות המשמרות את המורשת הנוצרית-ארמית.

ניתן ליהנות גם מארוחות מסורתיות ומפנקות הכוללות מטעמים ביתיים כגון: אורז עם בשר, מג'דרה, בשרים ממולאים בעלי-בר, עולש, עלי גפן, קישואים וחצילים ממולאים, מלוחיה, במיה ועוד. ארוחות היקב מוגשות לקבוצות מעל 20 איש בתיאום מראש.

לקטגוריה המלאה של מרכזי מבקרים

יקב בוטיק דנז

טעימות ערק, יין ובירות חינם!

* אין כפל מבצעים
* בתוקף עד : 31/12/2017
* ט.ל.ח.
הדפס קופון
הוסף לסל הקופונים
מתאים למשפחות
מסעדה במקום
חניה במקום
לקופונים נוספים של
מרכזי מבקרים

נבחרת הפורטלים של פרסום יעיל בע"מ:

צ'ופרים: אטרקציות  |  מומלצימר: צימרים יוקרתיים  |  צימר דיל: דילים לצימרים  |  צימר פור יו: צימרים | זר לי: משלוחי פרחים  |  
 חיפוש:  שימושון  |  מסעדות  |  חופשה בארץ
 מעוניין לפרסם באתר זה: pirsumyail2009@gmail.com 

צ'ופרים2009 © U4
כל הזכויות שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד.