ימים ושעות פעילות:
נובמבר - מרץ 10:00-18:00, אפריל - מאי 10:00-19:00, יוני 10:00-20:00, יולי - אוגוסט 10:00-22:00, ספטמבר - אוקטובר 10:00-19:00

מיני ישראל


לטרון, ליד מחלף לטרון
1-700-559-559
2 - 1 מתוך 2 תמונות
מיני ישראל
מיני ישראל
מיני ישראל
הבא
הקודם

מיני ישראל - מבט על ארצינו היפה

 

מיני ישראל הוא פארק הממוקם בלטרון בין תל אביב וירושלים לא רחוק מנתב"ג המציג כ360 מודלים אור קוליים של מבנים, נופים, מרחבי ארץ ואתרים של ישראל המייצגים חשיבות היסטורית, דתית, ארכיטקטונית, ארכיאולוגית או חברתית והם מופיעים בקנה מידה של 1:25 כך שלמעשה כל 4 ס"מ במודל מייצג מטר אחד במציאות. כל פרט ופרט מקבל ביטוי החל מהצמחייה וכלה בשפע הדמויות ה"ישראליות" הזעירות שגובהן הממוצע הוא 7 ס"מ.
 
להלן חלק מהאתרים המוצגים בפארק מיני ישראל: העיר העתיקה בירושלים, הכותל המערבי, מגדל דוד, כנסת ישראל, אתר החרמון, מגדל שלום בת"א, נהלל, נתב"ג, איצטדיון טדי בירושלים, חומות עכו העתיקה, גני הבהאים בחיפה, מכתש רמון, מצדה, מערת המכפלה, בה"ד 1 - בית הספר לקצינים, ככר רבין בת"א, מכון וייצמן, קיסריה והעתיקות, דמויות מיניאטוריות של מפורסמים, אצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף, הספארי ברמת גן, ישיבת כפר הרוא"ה, שכונת נווה צדק בת"א ותבליט נוף מולדת שהיא מפת הארץ באורך 9 מ'.
מיני ישראל מציע לקבוצות, לבתי ספר ולקייטנות, לועדי עובדים ועוד - שפע פעילויות מיוחדות.
קרטינג מיני ישראל - מסלול הקרטינג הארוך ביותר בארץ המחזיק בסטנדרטים הגבוהים ביותר מותאם לילדים מ1.4 מ'. הקרטינג יכול להיות המקום המושלם לאירוע יוצא דופן של ימי הולדת, מסיבות רווקים, אירועי חברה ועוד - התאמ אישית לכל אירוע הכוללת הדרכה לפני המירוץ.
מיני ישראל מעוצבת בצורת מגן דוד ובכך מחלקת את הארץ לשישה אזורים - תל אביב, ירושלים, חיפה, צפון הארץ, דרום הארץ ומרכז הארץ ובנוסף מתחם כללי. כל אזור נאמן למציאות ומדגיש את האופי הייחודי של המבנים והאתרים המצויים בו.
הפארק מתוכנן ומעוצב בצורה כזו שתוכלו בסיור רגלי אחד פשוט לטייל בכל ארץ ישראל - להשקיף על הכנרת הכחולה ברמת הגולן, לצפות בגנים הבהאים ועל נמל חיפה מהכרמל, לראות את ים המלח ממצדה ולבקר בכותל המערבי בעיר העתיקה בירושלים.
הדמויות ה"ישראליות" שדובר עליהן מקודם ממוקמות באופן שממחיש את התרבות, ההווי ואת חיי היום יום של תושבי ארץ ישראל.
 

לקטגוריה המלאה של אטרקציות

מתאים למשפחות
מתאים לילדים
לקופונים נוספים של
אטרקציות

נבחרת הפורטלים של פרסום יעיל בע"מ:

צ'ופרים: אטרקציות  |  מומלצימר: צימרים יוקרתיים  |  צימר דיל: דילים לצימרים  |  צימר פור יו: צימרים | זר לי: משלוחי פרחים  |  
 חיפוש:  שימושון  |  מסעדות  |  חופשה בארץ
 מעוניין לפרסם באתר זה: pirsumyail2009@gmail.com 

צ'ופרים2009 © U4
כל הזכויות שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד.