ימים ושעות פעילות:
בכל ימות השבוע מ-10:00 בבוקר ועד 01:00 בלילה למעט ימי ראשון מ-17:00 אחה"צ עד 01:00 בלילה.
יש להתקשר ולתאם שעת הגעה מראש.

אייס ספייס


מתחם הספירל (צמוד לגשר הטיילת), אילת
08-6332225
10 - 1 מתוך 14 תמונות
הצג עוד תמונות
אייס ספייס
אייס ספייס ממלכת הקרח
אייס ספייס ממלכת הקרח
הבא
הקודם

אייס ספייס – ממלכת הקרח


מי אמר שאי אפשר להביא את אנטרקטיקה למדבר? אייס ספייס- ממלכת הקרח המדהימה שהוקמה בעיר החמה והתוססת ביותר בישראל מוכיחה שאפשר, ועוד איך אפשר.
הרבה יצירתיות, עבודה קשה, דמיון, מעוף ובעיקר חזון הובילו את אחד הפרויקטים השאפתניים ביותר בישראל, בניית עולם קרח שלם בעיר הדרומית הקסומה. הבנייה דרשה יותר מ-200 איש שעבדו במשך שנה שלמה על מנת ליצור פיתרונות יוצאים מהכלל למצבים שאיש עוד לא נתקל בהם, מהנדסים, ארכיטקטים ואנשי ביצוע מהשורה הראשונה, כולם התגייסו במטרה להגשים חלום יחיד ומיוחד ולבנות את אנטרקטיקה בישראל.
על מלאכת היצירה הופקד מר כריס פארק, מגדולי המעצבים בעולם שהוטס במיוחד מברלין על מנת לפקח על בניית "אייס ספייס- ממלכת הקרח". במסגרת הבנייה הושטו מפרנקפורט למעלה מ-150 טון קרח ישירות אל נמל אשדוד ומשם הושטו במכולות מיוחדות  עד לאילת שם שימש הקרח לבניית העיר הראשונה בישראל מתחת למינוס.
אין מבקר אחד שנשאר אדיש למראה המדהים הזה של עיר קפואה, משפחות עם ילדים, צעירים שרוצים להשתעשע וכל מי שמחפש להתרחק מהחום ולהצטנן קצת בעולם הכי מיוחד שיש. כבר בכניסה תחושו איך כל האווירה משתנה, המוסיקה סוחפת ואתם נכנסים עוד ועוד פנימה לחוויה חינוכית, דינאמית ופשוט מדליקה כשברקע פסלים מדהימים של פינגווינים ודובים, מערות מסתוריות, וסרטי אווירה מיוחדים שמשכיחים מכם לחלוטין את העובדה שאתם באחת הערים הדרומיות ביותר בישראל.
במקביל לעולם ה- ICE SPACE פועל במקביל גם מתחם קרח נוסף ה- ICE BAR שם יוכלו גם המבוגרים יותר ליהנות מקוקטיל על הבר הקפוא בעולם קרח אלגנטי ועוצר נשימה.


צרו קשר עם מגדל ים-סוף (הספירל) שבחוף הצפוני – 08-6332225, 08-6337886/4

 

לקטגורייה המלאה של אטרקציות.

מתאים למשפחות
עם הדרכה פרטית
לקופונים נוספים של
אטרקציות

נבחרת הפורטלים של פרסום יעיל בע"מ:

צ'ופרים: אטרקציות  |  מומלצימר: צימרים יוקרתיים  |  צימר דיל: דילים לצימרים  |  צימר פור יו: צימרים | זר לי: משלוחי פרחים  |  
 חיפוש:  שימושון  |  מסעדות  |  חופשה בארץ
 מעוניין לפרסם באתר זה: pirsumyail2009@gmail.com 

צ'ופרים2009 © U4
כל הזכויות שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד.