טיולי סוסים

טיולי סוסים

הגיע הזמן לשכוח מכלי תחבורה ממונעים ומרעישים, הגיע הזמן לשכוח מפקקי התנועה, מצמתים סואנים, מריחות הדלק והבנזין, הגיע הזמן להתחבר בחזרה לחיק הטבע, ליהנות מפריחה משגעת וריחות משכרים של השדות הירוקים, או בקיצור, הגיע הזמן להחליף את תיבת ההילוכים הממונעת במושכות רכיבה ודהירה על סוסים, וכל זאת במסגרת טיולי סוסים המוצעים לכם כחוויה מאתגרת בכל רחבי הארץ.

טיולי סוסים
חוות טוסקנה בגליל
יבנאל בין כפר תבור לכנרת
050-9695235
שמור קופון
ימים ושעות פעילות:
בכל ימות השבוע: 08:00 עד רדת החשיכה.
קופון הנחה לגולשי צ׳ופרים

20% הנחה לטיולי רייזרים וטיולי סוסים.

הדפס קופון
חלום עולמי - טיולי סוסים
מגדל ליד הכנרת
050-8303359
שמור קופון
ימים ושעות פעילות:
בתיאום מראש.
האתר סגור בשבת.
קופון הנחה לגולשי צ׳ופרים

 25% הנחה על טיולי סוסים.

 

הדפס קופון
חוות גזית
מושב אביטל, אזור הגלבוע
050-8092361
שמור קופון
ימים ושעות פעילות:
בכל ימות השבוע (כולל שישי, שבת) החל מ-8:00 בבוקר ועד 19:00 בערב. נא לתאם מועד הגעה מראש.
קופון הנחה לגולשי צ׳ופרים

 10% הנחה לטיולי סוסים.

הדפס קופון
גיל גולן
אלוני הבשן, רמת הגולן
052-8119505
שמור קופון
ימים ושעות פעילות:
בתאום מראש
קופון הנחה לגולשי צ׳ופרים

 10% הנחה על מגוון הטיולים (לא כולל טיולי שלג).

הדפס קופון
גן הסוסים - ירכא
ירכא, גליל מערבי
050-9697746
שמור קופון
ימים ושעות פעילות:
בתאום מראש
קופון הנחה לגולשי צ׳ופרים

10% הנחה
בהצגת קופון זה.

הדפס קופון
איזור צפון
מרכז האטרקציות של הצפון -
טיולי סוסים, טיולי שטח,
ספורט ימי בכנרת, ימי כיף
וגיבוש
טיולי רכיבה מקצועיים
וכיפיים וטיולי תומקאר
בנהיגה עצמית ביבנאל
מול נופים עוצרי נשימה
איזור דרום
שפע של פעילויות: שיעורי
רכיבה, רכיבה טיפולית,
רכיבה בליווי מקצועי ולבד
לילדים ולמבוגרים

טיולי סוסים


יש טיול ברגל. יש טיול ברכב, יש טיול אופניים, יש טיול בכרכרה. יש ויש - סוגים שונים ומגוונים של טיולים.  עם הטיולים היותר אטרקטיביים נמנים טיולי סוסים . סוסים הם סמל למתינות, לאטיות ( הם  יפים גם כשהם דוהרים, אציליים למראה, אבל לא כל חובבי הרכיבה האטית הם רוכבי סוסים מקצועיים, השולטים על הסוס ומאלפים אותם בקריאות זירוז או בהצלפות רתמה או שוט, להאצתם).

סוס אינו רק בהמת משא. במשך הדורות  השתמשו בסוסים למטרות שונות. אנחנו מכונסים כאן בעיקר כדי להיוודע אל מגוון עשיר של אופני רכיבה על סוסים להנאתנו, הנאה שאינה כרוכה, חלילה, בניצולם. מירוצי סוסים הם ספורט שיש לו אוהדים וחובבים רבים. מוכרים גם מכורים לסוסים ומהמרים עליהם בתחרויות שונות.


רכיבה על סוסים היא פעילות מהנה ומענגת. חוה לסוסים היא מקום שבו מטפחים סוסים ומכשירים אותם לייעודים שונים. לימוד רכיבה על סוסים מתבצע במקומות שונים בארץ. רכיבה לנכים היא היבט ייחודי של שימוש בסוסים למטרה חשובה מאין כמוה. לא בכדי היא מוכרת ורווחת כסוג טיפול יעיל מאוד.  מאמנים המאומנים בטיפול בנכים יעידו על שיפור עצום ביכולותיהם המוטוריות והקוגניטיביות שמושג הודות להתמדה ברכיבה טיפולית.


לא רק בסרטים אפשר לראות טיולי רכיבה למשפחות על רקע אחו מוריק, לאור זריחת השמש או שקיעתה. טיולים אלה מומלצים כבילוי משפחתי  המותאם לכל אחד מבני המשפחה, בכל גיל שהוא. רכיבה משפחתית תורמת לגיבוש המשפחה בכך שכולם חווים אותה חוויה בו בזמן, בקצב אחיד, מבלי שאיש יידרש להאיץ או להאט – וגם אם כן, יש בכך תרומה לתרגול ההתחשבות בזולת והתנסות בערכים אנושיים ראויים מאין כמוהם – פשרה, ויתור, ראיית האחר.


טיול רכיבה בחיק הטבע מאפשר לייחד לרוכבים מבט אל הגירויים החיצוניים הרבים. התנועה המדודה, האטית, השבלונית של  פסיעות הסוסים מאפשרים לרוכבים עליהם לחוש את  ההנאה הגלומה בהישנות התכופה של תנועות ההליכה השקטות.


טיולי סוסים לילדים הם עיסוק מצוין להרגעת ילדים היפר אקטיביים. יש ברכיבה משהו מרגיע, ממתן, מפיג לחצים. יש בה משהו מפייס ונעים.  לא מעט ילדים שמתנסים ברכיבה מתמכרים לה.


בין רוקמי החלומות מחוטיהן  הסמויים של משאלות הלב הכמוסות ניתן למצוא מי שחולמים על חוות סוסים , כעיסוק לשנים שבהן יפרשו מהעבודה  ויהיו בגמלאות, כשלרותם יעמוד, לתחושתם, כמעט כל הזמן שבעולם להגשים את החלומות.

> מרגישים ספורטיביים? בדקו את האטרקציות שלנו עבור טיולי אופניים.

נבחרת הפורטלים של פרסום יעיל בע"מ:

צ'ופרים: אטרקציות  |  מומלצימר: צימרים יוקרתיים  |  צימר דיל: דילים לצימרים  |  צימר פור יו: צימרים | זר לי: משלוחי פרחים  |  
 חיפוש:  שימושון  |  מסעדות  |  חופשה בארץ
 מעוניין לפרסם באתר זה: pirsumyail2009@gmail.com 

צ'ופרים2009 © U4
כל הזכויות שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד.