טיולי ג'יפים

כאן אתם יכולים להדפיס קופוני הנחה למגון טיולי ג'יפים וטיולי שטח בארץ.

טיולי ג'יפים
חצבני טיולי טבע
קיבוץ חולתה, גליל עליון
050-8307633
שמור קופון
קופון הנחה לגולשי צ׳ופרים

10% הנחה לטיולי ג'יפים.

הדפס קופון
עופר שוורץ טיולי ג'יפים
ראש פינה, גליל עליון
050-8303340
שמור קופון
ימים ושעות פעילות:
בתיאום מראש
קופון הנחה לגולשי צ׳ופרים

 150 ש"ח הנחה לטיולי ג'יפים.

250 ש"ח הנחה לטיול זוגי.

הדפס קופון
פלגי בזלת - טיולי ג'יפים
מושב רמות, רמת הגולן
050-9697413
שמור קופון
קופון הנחה לגולשי צ׳ופרים

600 ש"ח (מחיר מיוחד) בהזמנת טיול ג'יפים.

* משך הטיול שעה וחצי.

הדפס קופון
איזור צפון
עופר שוורץ טיולי ג'יפים
בגליל העליון וברמת הגולן.
טיולי יום וספארי לילה,
טיול לזוגות, משפ' וקבוצות
במושב רמות טיולי ג'יפים
מרתקים ואיכותיים באווירה
קסומה ומרגשת בהרים
המושלגים של הגולן.

טיול ג'יפים

 

הי הג'יפ הי הגי'פ איזה לילה מסביב.
ג'יפים. הנמלים העמלניות, העשויות ברזל ופח, המתניידות בתוך קניוני הטבע, בערוצי נחל, בחופי ים, במשעולים הרריים, על אדמות לס או על משטחי כורכר, מבוססים גם בשלוליות. ג'יפים. נוסעים ונהנים ברכבי שטח ייעודיים.

 

 מי מאתנו, בין שאנחנו נמנים עם חובבי מסעות השטח הממונעים ובין אם לא, אינם מכירים את השיר הסוחף, המעיר נרדמים. טיולי ג'יפים הם חוויה אטרקטיבית מומלצת לצוותים המבקשים להתגבש ולהעצים את לכידותם בפעילות יוצאת דופן זו, בחיק הטבע, במרחבים, בין גיאיות ומשעולים, בנתינים עקלקלים, בשבילים-לא-שבילים,  במסע אתגרי מרתק?

 

טיולי ג'יפים, טיולי שטח, הם הרבה יותר מאשר "סתם" טיולים. אלה הם טיולים עם ערך מוסף חוויתי שלא יסולא בפז ולא ייאמד בכסף. אין לו מחיר בשום מטבע, אבל ערכו הולך ומאמיר ככל שהבחירה בהם כסוג טיול מועדף נעשית לעתים קרובות ותכופות.

 

יש חבורות שאינן מוותרות על טיולי ג'יפים  בשום תנאי, לרבות בתנאי מזג אוויר שעל פניו נראה למפונקים כבלתי אפשרי לביצוע טיול . גיפ ארבע על ארבע עביר בכל תנאי שטח הוא כמו שריון של צב  שהוא ביתו, בית שהולך עמו לכל מ קום שבעליו הולכים. יש מי שאינם יכולים לתאר את חייהם ללא היציאה העתית למסעות גיפים  במסלולים משתנים ומגוונים , לרענון הגירוי ולהעשרת החוויה.

 

יש מי שמתמחים בקיום טיולי ג'יפים שמשולבים בארוחה בשטח ואף של לינה בו. כמו שיש טיולים רגליים למיטיבי לכת – יש טיולי ג'יפים למיטיבי נסוע. הנאמנים והמתמידים יגידו לכם שקבוצת המטיילים הקבועה כמוה ככת, אשר לחבריה שפת-קוד משותפת, ניתנת לפענוח רק על ידי המשתייכים אליה, חוויות משותפות המהוות בסיס הכרחי ליצירתו של הווי משותף.

 

אין עוד בילוי המזוהה עם יציאה מהשגרה כמו טיולי ג'יפים, אשר  אף שגם הם הופכים, עם הזמן, לחלק משגרת חייהם של המטיילים, תמיד מזמנים להם חוויות חדשות, אתגרים חדשים, אפשרות להכיר היכרות עמוקה יותר את שותפיהם למסע הגלגלים.

 

 השכם בבוקר, עם אור ראשון, בין הפיהוק לקפה, בשעת ההתארגנות השקטה, או, לחלופין, בדמדומי בין-ערביים, כמתחיל להחשיך טיפה, אולי מאוחר יותר - כשהלילה יורד והרוח יוצאת מקונכייתה, נושבת קרירה, מלטפת או מצליפה,  כל שעה יפה ליציאה למסע טיולי ג'יפים.

 

נבחרת הפורטלים של פרסום יעיל בע"מ:

צ'ופרים: אטרקציות  |  מומלצימר: צימרים יוקרתיים  |  צימר דיל: דילים לצימרים  |  צימר פור יו: צימרים | זר לי: משלוחי פרחים  |  
 חיפוש:  שימושון  |  מסעדות  |  חופשה בארץ
 מעוניין לפרסם באתר זה: pirsumyail2009@gmail.com 

צ'ופרים2009 © U4
כל הזכויות שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד.