אילוף כלבים - פנסיון לכלבים

 

אילוף כלבים - פנסיון לכלבים
בישראל ניתן למצוא מבחר של פנסיוני כלבים מכל הסוגים, החל משמירה חד-יומים ועד לתקופות ממושכות יותר, בעקבות נסיעה לחו"ל או כל אילוץ אחר.

ישנם אנשים המשלבים את הפנסיון עם תקופת אילוף, (כמו "פנימייה כלבית") ויש המעידים כי האילוף מתבצע כך באופן אינטנסיבי יותר ומגיע לתוצאות טובות יותר בתקופה קצרה בהרבה.   >> לקריאה נוספת על אילוף ופנסיון לכלבים


 

אילוף כלבים - פנסיון לכלבים
המרכז לכלבנות - צפון
קיבוץ יפתח, גליל עליון
אלון 052-5012701
ימים ושעות פעילות:
בימים א'-ה': 07:30 - 18:00 (ניתן להביא כלבים לפנסיון גם אחרי 18:00), ימי שישי ושבת: 07:30 - 17:00.
איזור צפון
פנסיון מלא, אילוף כלבים,
חוגי אילוף כלבים לילדים,
הרצאות ואירועים מיוחדים,
ייעוץ לבעלי כלבים ועוד.

 

אילוף כלבים - פנסיון לכלבים

 

אילוף כלבים


הבאתם הביתה גור קטנטן? כלב חדש? מעולה, עכשיו צריך לחשוב על העתיד ולנסות ליצור לכלב או לכלבה החדשים שלכם הרגלים חיוביים שיעזרו לו או לה לשמור על בריאותם ולכם לשמור על הבית כמו שהוא, בלי שריטות, רהיטים שבורים או כלבים עצובים.

אילוף כלבים על ידי בעלי מקצוע יכול לעזור לכם לעשות בדיוק את זה תוך שימוש בכלים הנכונים ובשיטות המתקדמות ביותר שנובעות מהבנת עולמם של הכלבים והדרכים הנבונות ביותר להגיע אליהם. קיימות כיום בשוק מבחר שיטות של אילוף כלבים וכל מאלף בוחר לעצמו את השיטה המועדפת עליו.

ישנם מאלפי כלבים פרטיים שאת שירותיהם ניתן לשכור באופן ישיר מול המאלף וישנה אפשרות לבחור בפנסיון לכלבים הכולל גם אילוף באמצעות מאלפים מקצועיים שפועלים כחלק אינטגראלי מהפנסיון ולרוב מתומחרים במחירים יותר נגישים מאלו המוצעים על ידי מאלפי כלבים פרטיים.
 

פנסיון לכלבים

 

פנסיון כלבים, בדומה לחוות סוסים, משמש כבית ארעי לכלבים מסוגי שונים – יש פנסיונים המטפלים בכלבי רחוב שנאספו או כלבים נטושים שבעליהם מעולם לא נמצאו ויש פנסיונים המיועדים לכלבים שבעליהם פשוט זקוק ל"דוג סיטר" עבורם (כמו למשל במקרים של נסיעה לחו"ל, נופש משפחתי וכו') פנסיונים כאלה בד"כ מתהדרים בטיפול איכותי עם השגחה צמודה וחברה כלבית לצורך משחק.

במהלך שהיית הכלבים במקום, צוות הפנסיון דואג לכל מבוקשם החל ממזון ועד לאזור לינה נקי ומסודר, פעילות גופנית ולעיתים קרובות גם שיעורי אילוף כלבים.

ישנם אנשים המשלבים את הפנסיון עם תקופת אילוף, (כמו "פנימייה כלבית") ויש המעידים כי האילוף מתבצע כך באופן אינטנסיבי יותר ומגיע לתוצאות טובות יותר בתקופה קצרה בהרבה.


בישראל ניתן למצוא כמה וכמה פנסיוני כלבים הנעים על קשת מחירים רחבה למדי שמתחילה בתשלום סמלי יחסית וממשיכה עד לפנסיוני עילית שמתמחרים את שירותיהם בהתאם.
 

כיצד לבחור מאלף כלבים?


כאמור, ישנם לא מעט תהליכי אילוף כלבים, כולם אומנם שואפים לייצר את אותה תוצאה – כלבים ממושמעים ומאושרים, אך הדרך של כל תהליך אילוף כלבים שונה. בעת בחירת תהליך אילוף כלבים כדאי מאד שתגדירו לעצמכם מה אתם רוצים להשיג, כמה פחות או יותר אתם מוכנים לשלם עבור התהליך ועד כמה אתם מוכנים להרחיק בכדי להשיג את היעדים הללו.

בכדי לקבל החלטה נבונה ומיודעת, מאד כדאי לכם לברר אילו שירותי אילוף כלבים נמצאים סביבכם. האם יש מאלפים פרטיים מומלצים, פנסיונים מוכרים וכו'. התייעצו עם בעלי כלבים אחרים ואל תשכחו כבמון לבחון את המידע גם ברשת האינטרנט המציעה שלל אתרים המתמחים בנושא כמו גם פורומים שונים של אנשים פרטיים שבדיוק כמוכם, חיפשו לאלף את הכלב שלהם.

אחרי שעשיתם בדיקה מעמיקה מגיעה ה-שאלה: האם אתם מוכנים לשחרר את הכלב לתקופת מה ולהעביר אותו לידי פנסיון כלבים או שמא יותר מתאים לכם תהליך נקודתי של יום, יומיים בשבוע במסגרתם הכלב או הכלבה עוברים אימון ממוקד. כמובן שלכל אחת מהדרכים הללו יש יתרונות וחסרונות ועליכם מוטלת האחריות לשקול אותה בכובד ראש לטובתכם ולטובתם של ההולכים על ארבע.
 

נבחרת הפורטלים של פרסום יעיל בע"מ:

צ'ופרים: אטרקציות  |  מומלצימר: צימרים יוקרתיים  |  צימר דיל: דילים לצימרים  |  צימר פור יו: צימרים | זר לי: משלוחי פרחים  |  
 חיפוש:  שימושון  |  מסעדות  |  חופשה בארץ
 מעוניין לפרסם באתר זה: pirsumyail2009@gmail.com 

צ'ופרים2009 © U4
כל הזכויות שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד.