טיולי שטח - טיולי שטח לקבוצות משפחות וזוגות - צ'ופרים

ריכזנו עבורכם מגוון נרחב של טיולי שטח מרתקים ומאתגרים, החל מטיולי שטח באזור הצפון והעמקים, דרך טיולי שטח באזור מישור החוף, אזור השפלה וירושלים, ועד לטיולי שטח באזור הדרום, אילת והסביבה

להמשך קריאה ...

טיולי שטח

טיולי רכיבה על סוסים או חמורים, טיולי אופניים, ג'יפים וטרקטורונים, טיולי באגי ורכבי שטח 4X4, ואפילו טיולי שבילים למיטבי הלכת, כל אלו ועוד ממתינים גם לכם במסגרת טיולי שטח חווייתיים, מהנים ואתגריים בכל רחבי המדינה.

אנחנו באתר צ'ופרים, ריכזנו עבורכם מגוון נרחב של טיולי שטח מרתקים ומאתגרים, החל מטיולי שטח באזור הצפון והעמקים, דרך טיולי שטח באזור מישור החוף, אזור השפלה וירושלים, ועד לטיולי שטח באזור הדרום, אילת והסביבה.

בכל אחד מהאזורים הנ"ל, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של מסלולי טיול מלאי אדרנלין, טבע וריגושים. בנוסף, טיולי השטח המוצעים לכם באתר צ'ופרים, מיועדים לכל מטרת בילוי וחופשה, החל מטיולי שטח המיועדים למשפחות וקבוצות חברים, דרך טיולי שטח המיועדים לוועדי עובדים וקבוצות מאורגנות ועד לטיולי שטח המיועדים לזוגות.

טיולי שטח – וכל החוויות על הדרך...

טיולי שטח  מאפשרים לכם ליהנות ממגוון נרחב של חווית בעת ובעונה אחת, החל מהפעילות האתגרית אותה אתם מקיימים במסגרת הטיול בשטח, דרך החוויה הקסומה והמרעננת של חיק הטבע, ועד לפעילויות ואטרקציות אותן ניתן לשלב במהלך הטיול בשטח, לדוגמא: אירוח במאהל בדואי במסגרת טיולי ג'יפים בדרום, פיקניק משפחתי במסגרת טיולי רכיבה על סוסים בגולן וכדומה.


חווית הטיול בשטח היא ללא ספק חוויה מאתגרת ומגבשת, והיא מיועדת בין היתר לקבוצות, במסגרת ימי כיף וימי גיבוש מטעם מקום העבודה או הלימודים. כיום, עומדות לרשותכם מגון נרחב של חברות המתמחות בארגון ימי כיף וגיבוש במסגרת טיולי שטח מרתקים ומאתגרים, הכוללים בתוכם גם חוויות מעצימות במסגרת ארגון סדנאות תוכן המותאמים לאופי הקבוצה.

 

טיולי שטח למשפחות הם ללא ספק רגעים בלתי נשכחים של כל משפחה ומשפחה.

החוויה והבילוי המשותף הופכים את טיולי השטח המשפחתיים למזכרת מיוחדת עבור כל אחד מבני המשפחה. אנחנו באתר צ'ופרים, ריכזנו עבורכם מגוון נרחב של חוויות מהנות ומאתגרות לכל בני המשפחה, בכל גיל ובכל מקום בארץ.

זה הזמן להתעדכן בכל הטרנדים החדשים של עולם טיולי השטח, זה הזמן להכיר מקרוב את פינות החמד המקסימות והמרגשות הנמצאות בארצנו הקטנה. זה הזמן להכניס קצת "אקשן" לחופשה המשפחתית שלכם.

נבחרת הפורטלים של פרסום יעיל בע"מ:

צ'ופרים: אטרקציות  |  מומלצימר: צימרים יוקרתיים  |  צימר דיל: דילים לצימרים  |  צימר פור יו: צימרים | זר לי: משלוחי פרחים  |  
 חיפוש:  שימושון  |  מסעדות  |  חופשה בארץ
 מעוניין לפרסם באתר זה: pirsumyail2009@gmail.com 

צ'ופרים2009 © U4
כל הזכויות שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד.